15 свіжих та цікавих ідей для сучасного інтер’єру салону літака

Кейтлін Макінніс — експерт зі стилю життя та письменниця, що спеціалізується на світових тенденціях і стилях дизайну інтер’єру, з якими вона має змогу познайомитися з перших рук завдяки своїм численним подорожам. Її роботи публікувалися в журналах Travel + Leisure, Forbes, Homes & Gardens та Real Homes. Кейтлін також працювала на AskMen.com, де керувала міжнародною командою авторів та експертів.

Є щось дуже затишне в тому, щоб провести ліниві вихідні в будиночку. Від’єднання від міста і возз’єднання з природою доведено корисне для здоров’я, але ми вважаємо, що ще краще, коли інтер’єр відповідає пишноті природного ландшафту.

Коли ми уявляємо собі будиночки та котеджі, то зазвичай бачимо сільські інтер’єри з серйозним акцентом на стилі кантрі та фермерські будинки, але є що сказати і про сучасний інтер’єр будиночків; чисті лінії та сучасна естетика дизайну не обов’язково повинні існувати виключно в місті.

Нижче ми зібрали кілька приголомшливих ідей сучасного інтер’єру кабіни, свіжих і веселих, а також поради та підказки, як зробити сучасну концепцію кабіни своєю власною.

Подумайте про відкриті стелажі

«Розробляючи сучасний інтер’єр котеджу, ви повинні думати про практичність так само, як і про романтику, — каже Марсія Міллер, засновниця та генеральна директорка Mud Pie. «Оскільки котеджі часто є невеликими другими будинками, ключовим моментом є раціональне використання простору. Наприклад, на кухні у вигадливому стилі вам варто обрати відкриті стелажі, на яких можна зберігати вкладені предмети, такі як форми для випікання та миски для змішування».

Не бійтеся нестиковки

«Меблі в котеджі часто переробляються, купуються на блошиному ринку, а також збираються з сімейного мотлоху, — каже Міллер. «Ніщо не повинно збігатися, та й не повинно, але загальний ефект має бути привабливим і гостинним. Щоб допомогти йому вписатися у вашу схему, все знайдене можна пофарбувати або відреставрувати».

Зверніть увагу на текстуру

У вітальнях встановіть фактурні кошики, в яких можна зберігати затишні пледи, і використовуйте природні тони в дизайні, радить Міллер. «Обирайте предмети, що відсилають до природи, дерев’яні елементи та тканий текстиль, щоб надати вашому простору свіжості та домашнього затишку».

Зверніть увагу на перероблені предмети

«Предмети в декорі котеджу часто трансформуються від одного призначення до іншого, — пояснює Міллер. «Наприклад, лавку можна використовувати як обідній стіл, стару кухонну шафу — для зберігання рушників у ванній кімнаті, а кухонний стіл — як письмовий стіл».

Позначки:
close