Як позбутися котячої шерсті?

Як позбутися котячої шерсті? - Ветеринар

Коли в будинку живе милий і пухнастий кіт, то він, зрозуміло, приносить багато радості та позитиву власним господарям. Але щодня господарі пухнастих вихованців зустрічаються з такою проблемою, як шерсть.

Як позбутися котячої шерсті? - Ветеринар

Під час прибирання складно позбутися шерсті на меблях або речах. Як легко і швидко позбутися котячої шерсті, можна дізнатися в нашому спеціальному матеріалі.

Прибирання та меблі

Власникам таких красивих і лагідних тварин фактично щодня доводиться чистити власне житло від котячої шерсті. А саме складно доводиться під час сезонної линьки, коли шерсті стає в будинку набагато більше. Якщо у квартирі є довгошерсті кішки, то всі килими, меблі, постільна білизна та свої речі опиняються в шерстинках, позбутися яких складно.

Шерсть домашніх улюбленців особливо сильно липне до килимів і меблів. Тому під час прибирання буває досить важко її позбутися. Зрозуміло, найбільш популярний і дієвий метод — це прибирання за допомогою пилососа з великою потужністю. Більшість власників домашніх улюбленців, які проживають у будинку, купують моделі, які вирізняються власним ефектним прибиранням, мають у комплекті різні насадки та прекрасно справляються з шерстю тварин, які мешкають удома. Вони ідеально чистять різні поверхні від шерсті, пилу і дрібного сміття. Найкраще справляються із завданням, яке поставлено, інакше кажучи, пилососи з мийною фунцією, вакуумні моделі та пилососи-роботи.

для того щоб ідеально очистити килим або покривало від котячої шерсті, найкраще застосовувати спеціалізовану насадку — турбощітку. Така насадка прекрасно впорається з довгими і навіть короткими шерстинками на килимі та інших м’яких поверхнях.

Наприклад, якщо у Вас в будинку традиційний агрегат для прибирання пилу, то не турбуйтеся. Просто необхідно заздалегідь розсипати на поверхні килима мінімальну кількість харчової соди, а потім шерсть можна буде легко прибрати за допомогою звичайного пилососа або навіть віника. А річ у тім, що харчова сода робить м’якшими волоски домашнього улюбленця, тому вони без проблем сходять із поверхні.

Оскільки домашні улюбленці дуже люблять провести час на затишних кріслах і диванах, то будь-які м’які меблі в будинку потребують постійного очищення. для того, щоб очистити меблі від котячої шерсті, спочатку їх необхідно пропилососити за допомогою спеціальної насадки, про яку ми вище згадували.

У разі якщо в будинку зовсім немає пилососа, то поверхню крісел і дивана можна очистити жорсткою щіточкою. Рекомендуємо її заздалегідь намочити у воді. Це допоможе швидше і якісніше очистити поверхню дивана або крісла. Крім того, можна скористатися спеціальним роликом з липкою поверхнею, який, як правило, застосовуються для очищення верхнього одягу.

Також можна застосовувати для очищення меблів спеціалізовані жорсткі губки. Але і звичайна губка з поролону чудово підійде. Потрібно тільки намочити її у воді й можна чистити не тільки меблі, а й предмети одягу. Непотрібний шматок нейлонової тканини або непотрібні колготки з капрону можуть замінити губку. Оскільки подібний тип тканини має електрику, що виникає в результаті тертя, то можна буде легко очистити будь-яку поверхню від шерсті домашньої тварини.

Обов’язково подивіться дуже уважно на щітки, які зроблені з каучуку. Шерстинки легко липнуть до їхньої поверхні, завдяки чому можна легко і швидко зробити прибирання. Це хороший варіант для очищення м’яких меблів у будинку, де є кішки та собаки.

Якщо в будинку немає спеціалізованих щіток або губок, то меблеву поверхню можна досить легко очистити ще одним варіантом. Наприклад, можна застосовувати широкий скотч, який реалізується в будь-якому канцелярському магазині. Дійсно можна очистити поверхню м’яких меблів від шерсті руками. Щоправда, заздалегідь необхідно намочити долоні, щоб процес очищення протікав легше. Крім того, скориставшись пульверизатором, необхідно злегка зволожити поверхню дивана або крісла, а вже потім долоньками очистити меблі від шерсті.

Одяг та білизна для ліжка

Безсумнівно, з прибиранням і очищенням м’яких меблів впоратися набагато простіше, ніж з очищенням речей. Під час прання господарі вихованців помічають, що шерстинки домашнього улюбленця всюди. Вони не тільки на білизні для ліжка, а й на предметах одягу. Після прання частина шерстинок все одно залишається на штанах і кофтах. Подивимося, що з цим можна зробити.

Перед початком прання необхідно почистити весь одяг від шерсті тварини. Це можна виконати просто руками, заздалегідь змочивши долоні. А ще впоратися з проблемою допоможе щітка для очищення одягу. Її теж слід намочити теплою водою, за рахунок чого можна буде спростити процес очищення. Під час очищення речей постарайтеся особливо не тиснути на тканину, інакше можна буде зіпсувати улюблений предмет гардероба.

Якщо у Вас в будинку живе милий кіт з довгою шерстю, то обов’язково купіть спеціалізований ролик з липкою поверхнею. Найкраще віддавати перевагу варіанту зі змінними насадками. Такий ролик ви будете застосовувати щодня і його зручно з собою брати, якщо знадобиться.

Крім того, прекрасно чистить одяг від шерсті найбільш звичний канцелярський скотч. Але виключно цей спосіб не підійде для вимогливих тканин — їх краще чистити вручну. На випадок, коли необхідно врятувати від вовни щільну тканину, то перед пранням її можна пропилососити, застосовуючи спеціалізовану насадку.

Під час прання постільної білизни та улюблених речей обов’язково застосовуйте цей засіб, як кондиціонер. Подивіться дуже уважно на те, щоб це був засіб із протистатичною дією. Ще можна застосовувати спеціалізовані серветки для прання з подібною ж дією. Завдяки цьому після прання шерстинки не будуть так швидко липнути до білизни та одягу.

Крім того, потрібно застосовувати режим додаткового полоскання, завдяки йому речі будуть ідеально чистими — після прання на них не залишаться клаптики вовни. Під час прасування будь-яких речей в обов’язковому порядку застосовуйте марлю. Це не дасть можливість шерстинкам, що залишилися, прилипнути до одягу або білизни для ліжка.

Рекомендації та рекомендації

Наостанок у нас є кілька корисних порад і рекомендацій для всіх, у чиєму домі є чудові пухнасті коти і кішки. Наші рекомендації допоможуть вам не допустити накопичення шерсті в будинку, а прибиральний процес почне протікати легше і швидше.

  • Перед тим як приступити до прибирання в кімнаті, заповніть пульверизатор водою і додайте туди трохи кондиціонера для білизни. Як ми вже вище писали, засіб має мати протистатичну дію. Розпорошіть підготовлену суміш у кімнаті, а потім потрібно приступити до прибирання, під час якого шерсть вже не буде літати кімнатою.
  • Запросто можна зробити своїми руками зручний пристрій для очищення меблів або одягу. Для цього знадобиться звичайна палиця і скотч двосторонній. Необхідно намотати скотч на палицю і можна користуватися.
  • Здебільшого домашні улюбленці дуже люблять кататися на спині й обтиратися об килимові поверхні. Завдяки чому залишається досить багато шерсті на поверхні покриття. Щоб не дозволити цього, необхідно придбати для домашнього улюбленця спеціалізований жорсткий килимок, який є в кожному зоомагазині.
  • Щоб у будинку було менше шерсті, не забудьте постійно вичісувати власного пухнастого улюбленця.
  • Важливо підтримувати вологість у квартирі на необхідному рівні, тоді шерсть не буде літати по кімнатах. Для підтримки вологи необхідно застосовувати сучасні зволожувачі повітря або ж розвішувати мокрі рушники.

Починайте прибирання з шаф та інших поверхонь. Завжди додайте у відро з водою засіб для очищення, який має протистатичну дію. Завдяки цій простій хитрості, в кутах кімнати не буде накопичуватися шерсть.

У цьому відео ви дізнаєтеся досить простий, але прекрасний спосіб швидко видалення котячої шерсті в будинку.

Позначки:
close