Правила перевезення домашніх тварин

Правила перевезення домашніх тварин - Ветеринар

Вихованців, які мешкають у будинку, нерідко доводиться транспортувати у ветклініку або на дачу, крім того, більшість власників беруть із собою власних улюбленців на відпочинок. Тому необхідно знати, як правильно транспортувати тварин, що живуть вдома, а ще які документи можуть для цього знадобитися.

Правила перевезення домашніх тварин - Ветеринар

Важливі правила

Тварини, які живуть удома, до восьми кілограм провозяться в переносних контейнерах або сумках. Деякі перевізники беруть оплату за провезення тварин. Ви можете посадити в мобільний контейнер 2-ух улюбленців (наприклад, якщо у вас 2 кішки або 2 песики), при цьому сплативши лише одне додаткове місце.

Господар повинен самостійно прибирати за власним вихованцем під час транспортування. Також потрібно забезпечити безпеку оточуючим. Господарю можуть відмовити в перевезенні тварини, якщо, на думку перевізника, собака або кішка поводиться дуже агресивно і може завдати шкоди іншим пасажирам. Вихованці в переносних контейнерах зазвичай розташовані в місцях для ручної поклажі.

Під час руху в електричці на собак великого або середніх розмірів необхідно одягнути намордник і тримати їх на короткому повідку. Кішки і дрібні собачки зазвичай перебувають у поїздці на руках господаря. В електричці оплачувати проїзд тварини достатньо лише якщо її розташовують у тамбурі вагона. Без власників або інших супроводжуючих осіб тварину у вагон не приймають.

У Російській Федерації для перевезення службових собак необхідно викупити повністю купе. Таких собак не допускають для транспортування без супроводу. Собака-поводир поряд з інвалідом проходить у будь-який вагон, при цьому спеціальні документи, крім свідоцтва про необхідну для цього підготовку пса, не потрібні.

У поїзді на тварину необхідно надати необхідні документи. Для в’їзду в Європейські держави необхідна відмітка про щеплення від сказу. У ветеринарному паспорті вона має бути проставлена не пізніше 12 місяців і не раніше 30 днів до дати виїзду. Також слід приготувати аналіз крові через місяць після щеплення.

При вивезенні рідкісних порід з Росії потрібен дозвіл від кінологічної організації РФ. Нові правила перевезення тварин включають список поїздів, які займаються перевезенням тварин.

Позначки:
close