Ліниві породи собак

Домашні собаки-найулюбленіші вихованці, яких із задоволенням заводить дуже багато людей. Порід собак існує така велика кількість, що будь-який любитель має можливість вибрати відповідне для нього тварина.

Кожна порода володіє конкретним набором якостей і характеристик. Одні, люблять маленьких собачок, іншим же не вистачає великого і кошлатого друга.

Характер у тварин теж буває різним. Породна схильність не завжди вважається 100% гарантією того, що тварина буде активним або навпаки, пасивним. Але існують породи собак, які в своїй більшості ледачі по власній натурі і не потребують постійної фіз.активності. Такі вихованці воліють не поспішаючи прогулюватися на повідку, відмовляються від активних ігор, підбираючи міцний сон або «ледачий» відпочинок.

Чому певні породи собак ліниві

Існують породи собак, які народжені для активного бігу. В основному, ці породи були виведені для загону великої худоби або лову злочинців. При відсутності постійних навантажень фізичного плану і активних ігор, ці вихованці стають агресивними, так як не можуть знайти вихід зібралася енергії.

Однак є собаки, яким не необхідно багато проявляти активність. Залишатися здоровими і щасливими ці тварини можуть і при короткочасних прогулянках на вулиці, інший час солодко сопучи на власній лежанці. Лише зрідка такі породи собак показують активність, ганяючись за власним господарем по дому.

Зрозуміло, для того щоб залишатися у формі і бути здоровим, будь-який пес повинен вигулюватися на чистому повітрі. Мінімальна кількість тренувань їм теж слід. Але «ледачі» породи собак витрачають меншу кількість енергії і не вимагають регулярно виплеску емоцій.

Такі тварини підійдуть для людей, які мають обмежені кв.м. або ж віддають перевагу спокійні заняття. Якщо майбутній володар не готовий день у день ходити з вихованцем на спорт-майданчик, власне оснащену для активного проведення часу собаки, довго гуляти з нею на вулиці або регулярно грати в рухливі ігри, необхідно дивитися на список спокійних порід собак.

Ліниві породи собак

Серед ледачих порід собак є як великі представники, так і дрібні. У списку найбільш ледачих порід, перші місця займають:

Ньюфаундленд

Великі представники цієї породи, мають незвичайну доброзичливістю, доброзичливістю і красою. Добрі гіганти, нагадують плюшевого ведмедя. Ці собаки люблять суспільство, тому з самого молодого віку цуценя необхідно привчати до соціуму. Зрозуміло, такий вихованець вимагає простору і підійде для людей, що живуть у власному будинку. Собаки цієї породи досить ледачі, можуть цілими днями лежать на власному місці, лише зрідка встаючи у справах. Активні фізнагрузкі цим собакам не потрібні, а ось доглядати за шерстю тварини необхідно буде особливо ретельно. Ньюфаундленди володіють густим вовняним покривом, який потрібно дуже ретельно вичісувати, мити і стригти.

Бассет-хаунд

Спокійні і ледачі вихованці, прекрасно підходять для сім’ї з дітками. Ці собаки позбавлені дратівливості. Навпаки, вони дуже доброзичливі, володіють м’яким, поступливим характером. Бассет-хаунд прив’язаний до власної сім’ї, тому любить завжди перебувати поруч. Завдяки власній вдачі, бассети прекрасно ладнають з іншими домашніми тваринами. Спроби тренувати собаку в побутових умовах, можуть не увінчатися успіхом. Крім природної ліні, ця порода собак володіє завидною впертістю. Єдине, чим можна викликати інтерес тварина – апетитно пахне їжа. Ці собаки-унікальні » нюхачі» і одне з небагатьох, що може змусити таких собак проявляти активність – ласощі.

Сенбернар

Порода собак, яка заслужила визнання серед людства завдяки власним навичкам допомагати туристам в холоді. В Альпах, великі і міцні собаки, досі допомагають шукати загублених подорожніх і відпочиваючих серед снігових завалів. Великі за розмірами сенбернари, реальні гіганти, що мають таке ж добре серце. Ці вихованці ніжні і доброзичливі, незважаючи на значні розміри. Реальні улюбленці в сім’ї. Мінусом цієї породи вважається багате слинотеча, яке не всім доведеться подобається. Сенбернари реальні лінивці, їм досить повсякденної прогулянки в якості фіз.активності.

Чау-чау

Це одна з найдавніших порід, вважалася улюбленим собакою сім’ї імператора в Стародавньому Китаї. Тварина нагадує зовнішнім виглядом суміш ведмедя і Лева. Характер у цієї породи відчужений. Але, незважаючи на це, вихованець буде вірним і відданим другом для власного власника. Важливо, щоб маленьке цуценя чау-чау, був соціалізований з самого молодого віку, інакше можна стикнутися з дуже високою сором’язливістю або ж навіть агресивністю по відношенню до людей в подальшому. Собаки цієї породи не вимагають фіз.активності і регулярних навантажень. Як і у випадку з сенбернарами, чау-чау цілком достатньо хорошої прогулянки. Маючи насичений і довгою шерстю, ці собаки можуть страждати в жаркому кліматі. Власникам необхідно не забувати про це, прагнучи тримати тварину в прохолодному приміщенні влітку при великих показниках температури навколишнього середовища.

Бульмастиф

Реальні охоронці, з доброю душею і поступливим характером. Великі собаки, вселяють довіру, однак при цьому залишаються люблячими і добрими вихованцями. для того щоб вихованець залишався у формі, йому потрібно постійні прогулянки на чистому повітрі, короткочасні за часом. Весь інший час тварина може спокійно лежати на власній підстилці або поруч з господарем. Необхідно виділити, що в щенячьем віці, бульмастифи досить активні, але з віком енергійність змінюється поважним спокоєм і врівноваженістю. Собаки цієї породи досить незалежні, тому господареві потрібно докласти зусиль для навчання тваринного базовим командам.

Англійська хорт

Вважається, що всі хорти вимагають активного проведення часу. Але це не правильно. Грейхаунд або англійська хорт, може виконувати дві ролі – активну і пасивну. Ставлячись до мисливських порід собак, Англійська хорт широко застосовується для участі в собачих гонках. При цьому, виховуючись в сім’ї, де не надають значення даним видам фіз.активності, грейхаунд буде спокійним і ледачим тваринам. Ніжний характер таких собак і лояльність власнику, заслуговують на особливу увагу. Більш того, спокійні представники цієї породи, із задоволенням будуть проводити з господарем вечора, розташувавшись біля ніг.

Ши-тцу

Невеликі собачки зі справжнім левовим серцем. Приємні і віддані без залишку власному власникові вихованці, реальні універсали. Якщо ши-тцу живе в малогабаритній квартирі, вона буде спокійною і ледачою собакою. Проживає в будинку з більшою територією, ця собака буде гратися і охоче грати в рухливі ігри. Собаки породи ши-тцу, прекрасно співіснують з іншими тваринами в будинку, знаходячи з ними «спільну мову».

Французький бульдог

Улюблена багатьма собаківниками порода таких собак, не відрізняється красою і грацією тіла, не вважається «гламурної», однак при цьому залишається популярною. Французькі бульдоги можуть бути активними лише в ранньому віці. З віком ці собаки стають справжніми ледарями. Тому господареві потрібно докласти зусиль, щоб не дозволити ожиріння тварини. Французький бульдог навіть під час прогулянки може втомитися і зручно розміститися прямо посеред стежки. Ці собаки, колишні щуролови-реальні компаньйони і улюбленці сім’ї, володіють високим інтелектом, що дає можливість вчити їх самим різним трюкам і командам. Як і у випадку з іншими породами, потрібно з самого молодого віку соціалізувати тварина, щоб в подальшому це не викликало проблем. Як фіз. активності французькому бульдогу досить стандартної прогулянки.

Англійський бульдог

На відміну від своїх родичів, англійські бульдоги виглядають суворими. Потужні в плечах вихованці, раніше були бійцівськими. Особливо надає безжального вигляду цим собакам випнута і потужна нижня щелепа. При всьому власному лютому вигляді, англійські бульдоги ледачі і приємні вихованці. Мають трохи впертим характером, однак при цьому вважаються прекрасними захисниками сім’ї. Ці собаки дуже віддані власнику і намагаються відпочивати поруч з господарем навіть ночами. Дуже часто таких собак заводять самотні люди, для яких Англійський бульдог ставати реальним другом і товаришем, а не просто домашнім вихованцем. Є навіть прислів’я, що Англійський бульдог ще не людина, але вже і не собака.

Німецький дог

Дуже великі за розмірами собаки, які виводилися для охорони житла і участі в полюванні. Згодом, німецьких догів почали заводити в будинку як компаньйонів, тому ці собаки втратили жорсткість в характері. При цьому з часом селекції не загубилася сміливість, властива цій породі. Німецькі доги дуже добрі і ласкаві тварини, з легким, грайливим характером. Не люблять рухливість, вважаючи за краще спокійний час проводження поруч з господарем або членами сім’ї.

Всі перераховані вище породи володіють м’яким і спокійним характером. Якимось собакам з даного списку потрібно більше території для утримання, якісь обходяться маленькими квадратними метрами. Але з’єднує їх любов до спокою і відсутності необхідності в постійних фіз.навантаженнях. Зрозуміло, це не виключає того факту, що за здоров’ям і харчуванням собаки необхідно ретельно стежити, систематично відвідуючи ветлікаря з метою профілактики.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:
close