Красиві корсети

Красиві корсети - Ветеринар

Жіночі корсети користуються величезною популярністю серед сьогоднішніх модниць. Такий чудовий аксесуар був у пошані ще в далекому Середні віки. Гарний жіночий корсет може зробити фігуру дуже стрункою і граціозною.

Красиві корсети - Ветеринар

Розглянемо детальніше найпривабливіші вироби.

Властивості сучасних моделей

У далекому минулому корсети доставляли панянкам безліч незручностей. У них було важко дихати, що могло призвести до непритомності. Сучасні моделі відрізняються легкістю і зручністю. Вони абсолютно не заважають і не здавлюють тулуб під час носіння. Цей атрибут може існувати цілком самостійно і його можна поєднувати зі штанами або спідницями.

Переваги

 • Спокусливе вбрання може неймовірно перетворити Фігуру жінки.
 • Він здатний усунути пару непотрібних сантиметрів з талії.
 • Корсет робить фігуру більш гармонійною і надає їй ідеальну форму пісочного годинника.
 • Аналогічний аксесуар здатний красиво оформити собою фактично будь-який жіночий образ.

Моделі

Традиційний

Традиційна модель, в основному, має рівну поверхню. Застібки можуть бути металевими або виконуватися у вигляді шнурівки. Сучасні виробники виготовляють велику кількість найрізноманітніших традиційних виробів. Можна вибрати для себе виріб із додатковими декоративними деталями або ж без них.

Модель бюстьє

Сексуальний виріб під назвою бюст’є являє собою традиційний ліфчик, що переходить у корсет. Така яскрава модель надійно підтримує і піднімає груди. Не так давно довгасті бюстгальтери допускалося носити винятково під одягом, утім уже зараз більшість дівчат одягають їх і на вихід. Необхідно не забувати, що в даному випадку бюст’є не повинен бути занадто коротким.

Корсетна сукня

Не знаєте, що одягнути на бал, вечірку чи урочистий захід? Тоді рекомендується подивитися на незвичайні моделі зі спідницями або корсетні сукні для жінок. Ці вбрання виглядають шалено яскраво і незвично!

Зі спідницею

Максимально красивий і жіночний вигляд мають корсети зі спідницею. Подібні вироби впишуться не тільки в святкову атмосферу, але також і в суворі ділові образи. Для цього необхідно лише вибрати вбрання ахроматичного кольору зі спідницею середньої довжини.

Дуже ефектним і універсальним вважається корсет — пояс. Схожі моделі випускаються не тільки для створення спокусливого вбрання, а й для доповнення багатьох щоденних комплектів. Поясна модель може бути не широкою або закривати собою фактично все місце від стегна до грудей.

Забарвлення

Найбільш затребуваними вважаються сексуальні аксесуари:

 • Чорного.
 • Білого.
 • Червоного.
 • Синього.
 • Пурпурного.
 • Рожевого.
 • Блакитного кольору.

Декор

Красива деталь, що перетворює жіночий силует, може прикрашатися бантами і рюшами. Дуже ніжно і жіночно виглядають грайливі моделі зі вставками з мережив і стрічками. Дуже прекрасний вигляд мають корсети з контрастними вертикальними лініями, які тягнуться по всій довжині виробу. Аналогічна прикраса візуально робить даму вищою і красивішою.

Із чим комбінують?

Красиві аксесуари, які можна носити на вихід, дуже добре комбінують з:

Позначки:
close