Дімаш Кудайберген: пісні, добірка найкращих

Хочете більше дізнатися про феномен казахстанського шоу-бізнесу? Дімаш Кудайберген, пісні якого приводять у захват людей у різних куточках світу, — володар унікального таланту. Композиції виконавця зачіпають глибоким змістом і чудовим вокалом. Нещодавно Дімаш випустив новий кліп на пісню «Қайран елім», що в перекладі означає ‘моя священна земля’. Детальніше про нову композицію, а також про найпопулярніші хіти артиста, розповімо нижче.

Талант Дімаша можна порівняти з його скромністю. Співак з унікальними вокальними даними просто заявляє, що співають не голосом, а серцем. У добірці знайдете популярні пісні Дімаша Кудайбергена:

Дімаш Кудайберген: «О, моя священна земля»

Композиція дала змогу артисту проявити режисерський талант. Крім того, Дімаш — ідейний натхненник створення кліпу.

Зйомка проходила в наймальовничіших місцях Алматинської області, що чудово перегукується зі змістом пісні. У ній Кудайберген оспівує силу і мужність народу в боротьбі з викликами сучасності, зокрема з пандемією.

Пісні Дімаша: «Через нескінченні виміри»

Композиція стала саундтреком до фільму італійського режисера П’єрджузеппе Зайя. Космічний голос Дімаша проносить пісню крізь виміри.

Його щире виконання дає змогу передати сенс фільму, а також дарує надію на краще майбутнє, де на всіх чекає щастя і любов. Після прослуховування багато хто оцінив виконання Кудайбергена, як щось неймовірне і чарівне.

Дімаш Кудайберген: «Любов втомлених лебедів»

Вперше талановитий виконавець виступив з піснею на передачі «Центральне телебачення» каналу НТВ. Музику на вірші Михайла Гуцерієва написав Ігор Крутой, який акомпанував співакові. Цю композицію також виконувала знаменита співачка Лара Фабіан.

Голос Кудайбергена настільки підкорив Крутого, що він вирішив співпрацювати з молодим і талановитим хлопцем. Композиція оспівує ніжну і віддану любов.

Дімаш Кудайберген: «Passione»

Ця пісня також народилася у співпраці з Ігорем Крутим. Як її виконав Дімаш? «Нова хвиля» 2019 дозволила представити композицію широкому загалу. Виступив Дімаш, пісні у виконанні якого вже були широко відомі, під акомпанемент Крутого на роялі. Пісня була із захопленням зустрінута глядачами, а казахстанський виконавець вкотре вразив присутніх силою голосу.

Дімаш Кудайберген: «Грішна пристрасть»

Ще одна композиція, яка розкрила нові грані таланту Дімаша на «Новій хвилі» 2018 року. Цей виступ став відродженням легендарної пісні казахстанського гурту «А-Студіо» «Грішна пристрасть». Вперше композиція прозвучала 1998 року. Зворушливі вірші написав поет-пісняр — Ілля Рєзнік.

Дімаш Кудайберген: «Знай»

Трек завдовжки в шість хвилин дозволив Кудайбергену повною мірою проявити силу голосу в шість октав. Дивовижна музика, написана Ігорем Крутим, у поєднанні з віршами Михайла Гуцерієва, дивовижно переплітається з чарівним виконанням Дімаша. Завершує картину чудова режисерська робота Алана Бадоєва.

Кудайберген Дімаш: «Your Love»

Які ще композиції виконав Дімаш? Концерт виконавця здебільшого — пісні Ігоря Крутого, і «Your Love» — не виняток. Вірші склала Лара Фабіан спеціально для Кудайбергена, оскільки високо оцінює талант хлопця. А музику написав Ігор Крутой. Перша репетиція проходила вдома у композитора.

Пісні Дімаша: «Дайдідау»

Народна композиція принесла успіх виконавцю на численних співочих конкурсах. Уперше Дімаш представив пісню публіці під час виступу на «Слов’янському базарі» 2015 року. «Дайдідау» була із захопленням прийнята публікою, а гра на домбрі додала національного колориту. У підсумку композиція стала візитною карткою артиста.

Композиції Дімаша: «Autumn Strong»

Музику до пісні «Осенняя печаль» написав японський композитор Коджі Тамакі. Це перша пісня, яку Дімаш виконав китайською мовою.

Глибокий зміст композиції відображає історію китайської актриси Йосіко Ямагуті. У роки війни їй довелося приховати своє японське походження і взяти псевдонім. Йосіко стала дуже популярною актрисою, але, коли з’ясували її коріння, актрису депортували на батьківщину.

Дімаш Кудайберген: «Океан часу»

Ця пісня стала саундтреком до комп’ютерної гри Moonlight Blade. Композиція звучить на тлі сцен з легенд Стародавнього Китаю. Ось хто працював над створенням саундтреку:

  • автор Тінгтінг ГУ;
  • композитор Томас Паріш.

Композиція має субтитри 11 мовами світу, щоб донести сенс до жителів із різних куточків планети.

Ось такі хіти виконує Дімаш Кудайберген. Ютуб повниться відео з виступів артиста. Насолоджуйтесь прекрасним голосом і подачею Дімаша, пишіть у коментарях, які його пісні подобаються вам

Унікальна підбірка новин від нашої редакції

Позначки:
close