Діана Анкудінова: біографія, фото, особисте життя, новини

Діана Анкудінова — молода співачка з Арсеньєва, яка подає надії. Їй лише 16 років, а вона вже стала зіркою телеекранів. На «Голос. Діти» Діана Анкудінова вперше показала свої здібності. Члени журі тоді не змогли розпізнати вокальний талант. Поразка не зломила дівчинку і стала випробуванням на міцність. Утім, випробування почалися у Діани з самого дитинства.

Діана Анкудінова: біографія

Рідна мама дівчинки не зробила для доньки нічого хорошого, крім того, що народила її. Вона, як зараз модно говорити, просто біологічна мати Діани. Жінка всіляко знущалася над дитиною з перших днів появи на світ. Її народження взагалі не мало відбутися: усі попередні вагітності матері-тирана закінчувалися абортами.

Діана прожила з мамою три рочки, а потім її забрали в дитячий будинок. Умови, в яких опинилася дівчинка, були значно кращими за домашні. Вона нарешті дізналася, що таке турбота і любов. Долею дівчинки перейнялася мила і приємна жінка Ірина Поник, та так, що оформила над нею опікунство.

Ірина працювала в дитячому будинку масажисткою, серце жінки зачепила жахлива історія малятка. Не сказати, що вона брала до себе в дім кожну дитину з важкою долею. Просто Діана Анкудінова була особливою дитиною, Ірина відразу відчула це. І в підсумку разом із донькою вони переїхали в Тольятті.

Нова мама розповідає, що перші роки дівчинка погано спала. Її мучили кошмари, пов’язані з біологічною матір’ю. В інтерв’ю Діана зізналася, що їй досі сняться розлючені очі жінки. Після таких ночей доводиться довго відновлюватися, а іноді й звертатися до психіатра.

Діана Анкудінова: пісні, заняття музикою

Ірина Поник не просто чуйна людина, а й уважна мама. Вона відразу розгледіла в доньки здібності до співу. На новому місці вона віддала дівчинку в гурток «Мелодія» Будинку культури Тольятті. Уроки вокалу там проводить чудовий педагог Світлана Вовк.

Нова учениця з іншого міста швидко знайшла спільну мову з учителькою. Діана повністю довірила свій талант викладачеві. Світлана була вражена вокальними здібностями дівчинки, а саме її оригінальним тембром. Через короткий час вихованка Будинку культури вже виступала на міжнародних конкурсах.

На шоу «Голос. Діти» Діана Анкудінова поїхала з мамою та улюбленою вчителькою. Власне, вони вдвох і наполягли, щоб дівчинка взяла участь у проекті. Виступ Діани був веселим і запальним. Вона заспівала складну за вокалом пісню Oesch’s die Dritten — Jodel Time.

З вибором композиції трохи прогадали, бо пісня не змогла продемонструвати особливість тембру дівчинки. Навіть кінцева вокальна доріжка із застосуванням прийому «Йодль» не дала результату: жоден суддя не повернувся у своєму кріслі. Діана-шоу закінчилося під бурхливі овації залу, публіка категорично не була згодна з журі.

Діана Анкудінова: всі пісні виконавиці

Повністю розкритися Діані допоміг інший телепроект «Ти супер!». Перший же її вихід на сцену не залишив конкурсантам ані найменшого шансу на перемогу. Такій впевненості позаздрив навіть досвідчений вокаліст. На проекті дівчинка змогла розкритися не тільки як артистка, а й як людина. Вона подорослішала і стала впевненішою.

Тож не дивно, що Діана Анкудінова обійшла всіх і виграла фінал. Відтоді її називають не інакше як переможниця «Ти супер!». Талановита дівчинка заслужено виграла проєкт. Такого глибокого гортанного вокалу глядачі ще не чули. Штуки, які вона виробляє голосом, не в’яжуться з юним віком виконавиці.

За всі етапи шоу «Ти супер!» Діана заспівала такі пісні:

  • Indila — Dernière Danse.
  • James Brown — It’s a Man’s Man’s Man’s World.
  • Алла Пугачова — «Реченька».
  • Діана Анкудінова та Ігор Крутой — Tomorrow Is A Lie.

Діана Анкудінова «Інстаграм» обожнює і регулярно постить фото і відео. Шанувальники отримують сюрпризи у вигляді нових концертних записів співачки.

Відтоді як вона з рідними переїхала до Москви, фотографій стало ще більше. Ігор Крутой потурбувався про квартирне питання юної зірочки. Він пообіцяв, що Діана представлятиме Росію на міжнародному конкурсі «Дитяча Нова Хвиля».

Життя — дивна річ: когось воно балує з дитинства, а комусь потрібно пробиватися через терни. Діана Анкудінова — яскравий приклад того, що впадати у відчай ніколи не можна. Після дощу завжди буде сонце, а після ночі — день.

Позначки:
close