7 способів внести перчинку в сексуальне життя з вашим партнером

Як урізноманітнити секс? Щоб повернути колишню пристрасть, займіться коханням телефоном, запросіть на романтичну вечерю і фліртуйте, міняйте локацію занять сексом, не забувайте про прелюдію, даруйте секс-подарунки, дивіться разом еротичні фільми, практикуйте рольові ігри.

Займіться коханням по телефону

Якщо соромитеся розмов про секс із партнером, почніть із телефонного листування. Написати легше, ніж сказати. Поцікавтеся, чи є у нього (неї) вільний час на роботі, і відішліть любовне СМС. Ви ж знаєте, що заводить вашого партнера.

Почати можна з компліментів з приводу його (її) сексуальності та опису, що б вам хотілося спробувати. Збільшуйте напруження поступово, розпалюючи пристрасть. Якщо буде доречним, надішліть відверте фото, попередивши про це. Після такого в передчутті кохана людина буде до вас мчати з роботи на всіх парах.

Не забувайте про прелюдію

Можете собі уявити торт без крему? А якісний секс без прелюдії? Жінки точно не уявляють ні одне, ні інше.

Прелюдія — це вступна частина як у музиці, так і в сексі. У музиці її використовують для розігріву інструменту та зацікавленості публіки. У статевих стосунках — для психологічного та фізичного розігріву партнерів, запуску гормональних процесів і виділення секретів, що необхідно для якісного сексу.

Чоловікам у середньому достатньо 10 хвилин фізичної прелюдії, жінкам потрібно щонайменше 20. Проявляйте турботу про партнера і виділяйте на прелюдію хоча б 15 хвилин ласки, поцілунків, обіймів, стимуляції ерогенних зон. Саме з цього починається незабутній інтим.

Практикуйте рольові ігри

Один із відомих способів «поперчити» ваші сексуальні стосунки — спробувати рольові ігри. Особливо це підійде тим, хто жадає новизни і подумував про зраду. У сексуальній грі можна бути ким завгодно. Партнер запропонує нового себе, і зраджувати не доведеться.

Втілюйте свої сексуальні фантазії в різних образах: незнайомців, які щойно познайомилися, зняли номер у готелі та зайнялися сексом, стриптизерів, офіціанта, королеви та простолюдина і будь-яких інших, які народжує ваша уява. Робіть це з обопільної згоди, по-справжньому вживайтеся в ролі, і півгодини незабутньої прелюдії та бурхливого сексу вам забезпечені.

Під час заняття сексом ніколи не думайте, який вигляд ви маєте, і не прагніть досягти досконалості, радить гештальт-терапевт Бріджит Мартель у книжці «Сексуальність, любов і гештальт». Ці думки призводять до напруженості, і тоді точно станеться осічка.

Запросіть на романтичну вечерю і фліртуйте

Як урізноманітнити секс із чоловіком? Вирушайте разом на романтичну вечерю і відверто фліртуйте, змініть локацію занять сексом, подивіться разом еротичний фільм, даруйте секс-подарунки.

Щоб секс став яскравішим, зробіть яскравими і теплими ваші стосунки, адже секс починається не в спальні. Запросіть партнера на романтичну вечерю, надавайте йому інтимні знаки уваги: покладіть руку на її коліно, обійміть, кидайте мимовільний погляд на декольте, накрийте її руку своєю, розкажіть дотепний, але не вульгарний анекдот на тему взаємин.

Якщо дружина прийме вашу гру, то почне фліртувати у відповідь: «стріляти» очима, вигинати спину, облизувати губи, погладжувати себе, поправляти волосся. Невербальне зваблювання розпалить пристрасті до того, що шампанське і вечеря залишаться нудьгувати на самоті.

Змінюйте локацію

Зручно робити це в спальні на улюбленому ліжку і за розкладом. Але якщо те, що зручно, вже не збуджує, практикуйте спонтанний секс зі зміною локацій. Немає дітей вдома? Чудово! Прекрасний привід зайнятися коханням на кухні, на дивані зі зручними подушками у вітальні, передпокої або на балконі.

Розширюйте свої можливості і робіть це в готелі (прекрасне продовження романтичної вечері), на дачі, на природі (уникайте мурашників), у машині (не забудьте припаркуватися). Екстремальна і незвичайна обстановка розпалює пристрасть і дарує масу нових відчуттів.

Дивіться разом еротичні фільми

Запропонуйте партнеру подивитися еротичний фільм. Дивлячись на щасливі та пристрасні стосунки героїв, вам захочеться так само — спасибі силі кінематографа!

За результатами опитування, які опублікував журнал PubMed, про вплив фільмів для дорослих на романтичні стосунки з позитивного відзначено:

  • збільшення і різноманітність сексуального досвіду;
  • посилення рівня сексуального задоволення;
  • підвищення еротичного клімату в стосунках.

Використовуйте фільм як посібник із сексу, пробуйте нове, експериментуйте. Але пам’ятайте, що кіно — постановочне відео, а у вас реальні стосунки. Враховуйте можливості і бажання партнера, будьте уважні до його реакції на те, що відбувається.

Даруйте секс-подарунки

Обох партнерів збуджують інтимні подарунки, які допоможуть урізноманітнити сексуальне життя. Подаруйте еротичну білизну, вібратор, вібраційні кільця. Експериментуйте з усім, що загострює ваші почуття. Це характерна риса чуттєвої людини, пише психолог Ліз Бурбо в книзі «Чуттєвість і сексуальність». Займаючись коханням, підключайте дотик, смак, нюх, зір.

Можете разом відвідати секс-шоп онлайн і вибрати сексуальні іграшки одне для одного. Їх зараз досить багато, індустрія працює на задоволення. Перед покупкою вивчіть асортимент, обговоріть, що хотілося б спробувати.

Якщо немає досвіду використання секс-іграшок, почніть із найпростіших. Не намагайтеся освоїти все відразу. Уважно читайте інструкцію з їхнього застосування та отримуйте додаткову насолоду.

Запропоновані способи пожвавлення сексуального життя запалили іскру у ваших очах? Тоді не зволікайте. Поки вона горить, намічайте план і дійте. Подаруйте одне одному феєричну насолоду.

Позначки:
close