Створення сайтів

Технічні особливості Створення сайту

Для створення вебсайту, який був би хорошим і якісним, найперше і найважливіше – це визначитися з компанією або особою, які на професійно займаються створенням сайтів. Якщо потенційні розробники реально зацікавлені в правильному розвитку вашого проекту, зручності користування для Вас, то Вам буде запропоновано створення сайту на зручному, комерційно направленому движку, тобто CMS.

Дійсно хороша комерційна система для управління повинна працювати якісно, швидко і без перебоїв. Ця так само важливо, як і обгортання цукерок для споживача. Безкоштовні CMS підійдуть, якщо Ваш сайт не орієнтований на продаж товарів, пропозиція послуг та інших комерційних напрямків.

Замовити свій сайт — не найважче завдання. Дуже важливо, щоб при етапах створення і розкрутки ресурсу, розробник дотримувався деяких правил, що визначило б його професіоналізм, а це і правильно підібрані ключові слова, і заголовки, і грамотно написаний контент. Ще один важливий момент-вхідні посилання. Посилання повинні виходити, по можливості, з самих різних джерел і на найрізноманітніші категорії і сторінки сайту. Удачі Вам у правильному виборі компанії-розробника! Тому, якщо вас цікавить вартість створення сайту, звертайтесь на сайт centum-d.com.

Створення сайту. Дизайн.

Дизайн-це перше, на що звертає увагу відвідувач вашого сайту. Особливо це актуально для сайтів пропонують товари і послуги в мережі. Саме через нього відвідувачі складають свою першу суб’єктивну думку про доцільність подальшого перегляду. Погодьтеся, що навряд чи ви купите що — небудь в інтернет магазині, якщо він зроблений на кривому паблік шаблоні. Тому цей пункт при створенні сайту ніяк не можна пропускати.

Однак дуже часто замовники не знають чого хочуть. Начебто і намагаються на пальцях пояснити, але в підсумку нічого не виходить. І це не через те що у них немає смаку. Справа в тому що Інтернет технології розвиваються шаленими темпами, швидкість стає все більше, браузери вдосконалюються, навіть самі мови розмітки сайту поліпшуються. Тобто можливості розширюються і немає вже тих обмежень в можливому дизайні, які були раніше. А замовник як правило, не може бути в курсі всіх новинок, в цій галузі. У таких випадках варто показати приклади своїх робіт.

Звичайно через одного супер навороченого і крутого дизайну ваш новий сайт не стане мега популярним, проте це фундамент онлайн бізнесу.

Критичні помилки в створенні сайту

Розглянемо основні критичні помилки. Якщо їх не виправити, будуть заважати подальшому просуванню сайту.

  1. Дуже повільне завантаження сторінок. Цей параметр навіть не обговорюється. Зробіть все можливе, щоб ваш сайт завантажувався швидко і легко. Який сенс в красивих анімаціях, якщо 99% Ваших відвідувачів нервово підуть, так і не глянувши на них? Оптимізуйте зображенні, приберіть зайву графіку, флеш і недостатньо протестовані скрипти. Чим простіше, тим краще, звичайно, враховуючи при цьому Вашу тематику і специфіку сайту.
  2. Неправильно обрана колірна схема. З перших днів появи ідеї сайту, подумайте про те, в якій колірній схемі він буде виглядати.
  3. Рідкісне оновлення інформації. Мінімальне оновлення для сайту будь-якої тематики — 1 раз на місяць. Середня оновлюваність — 1 раз в тиждень. Часта оновлюваність-кілька разів на день. Знову ж таки, враховуйте свою тематичність.Позначки:
close