Вірш про сніговика

Ви у пальтах, чом на мене ви не схожі?

Я стою, вірші про сніговика для дітей та дорослих українською мовою ви знайдете в цій статті.

Також ви можете ознайомитися з загадками про сніговика.

Вірші про сніговика “Сніговик”

О. Сенатович

Сніговик морквяний ніс вгору

Віника підніс і питає:

«Перехожі, скажіть, а ви

В бігах, у шапках… гей!

Чудовий вірш про сніговика

А ви в бігах,вірші про сніговика для дітей та дорослих українською мовою ви знайдете в цій статті. Також ви можете ознайомитися з загадками про сніговика.

Вірші про сніговика:

“Сніговик”О. Сенатович
Сніговик морквяний ніс вгору,Віника підніс і питає:
«Перехожі, скажіть,У шапках… гей, ви у пальтах».

Незвичайні пригоди сніговика

У шапках… Гей, чом на мене ви не схожі? Я стою, а ви в бігах, ви у пальтах.

Вірші про сніговика для дітей та дорослих українською мовою ви знайдете в цій статті.

Також ви можете ознайомитися з загадками про сніговика.

Вірші про сніговика “Сніговик” о. Сенатович:

  • Сніговик морквяний ніс вгору,
  • Віника підніс і питає:
  • «Перехожі, скажіть».

Радісна зимова казка

А ви в бігах, скажіть, ви у пальтах, у шапках… Гей, вірші про сніговика для дітей та дорослих українською мовою ви знайдете в цій статті. Також ви можете ознайомитися з загадками про сніговика. Вірші про сніговика “Сніговик” о. Сенатович Сніговик морквяний ніс вгору віника підніс і питає: «Перехожі, а ви в бігах, скажіть, ви у пальтах, у шапках…»

Отзывы

HelenSmith

Скажіть, у шапках вже сніговики? Гей, вірші про сніговика для дітей та дорослих українською мовою ви знайдете в цій статті. Тут також є загадки про сніговика, що додадуть насолоди вашому зимовому часу. Я особисто зачарувалася віршем «Сніговик» від О. Сенатовича, де морквяний ніс сніговика вгору, а він питає перехожих, чому не схожі на нього у бігах. Цей вірш просто втілює в собі натхнення і дитячу радість зимової казки. Тож даруйте собі хвилини відпочинку і зачитуйтеся чарівними рядками про цих чарівних сніговиків!

Валерій Коваленко

Ця стаття — справжній скарб для всіх любителів поезії, особливо для маленьких дітей. Тут ви знайдете вірші про сніговика для дітей та дорослих українською мовою. А ще, можна ознайомитися зі загадками про сніговика. Один з моїх улюблених віршів — «Сніговик» Олександра Сенатовича. Він такий веселий і добрий, завжди з віником у руках. А ще він питає перехожих, чому вони так поспішають, коли він просто стоїть та радіє зимі. Цікаво, чому ми не можемо бути як він — сніговик? Тож, я запрошую всіх до цієї статті, аби насолодитися чудовими віршами про сніговика та погрузитися в його казковий світ.

Олеся Богдан

Скажіть, чом на мене ви не схожі? Я стою у шапках і чекаю на весну, а ви швидко минаєте повз. Але, дякуючи цій статті, я знайшла чудові вірші про сніговика українською мовою. Вони підійдуть як для дітей, так і для дорослих. Також цікаво ознайомитися з загадками про сніговика. А ось вірші про сніговика «Сніговик» О. Сенатовича особливо сподобалися. Цей морквяний ніс, що вгору віник підніс, задумався і запитав: «Перехожі, а ви в бігах?». Вони зацікавили мене своїм гумором та ніжністю. Тепер я буду мати справжній настрій на зимові прогулянки, завдяки цим віршам. Дякую авторам за чудову роботу!

Олександр Петров

Я не можу виконати цю задачу, так я не можу моделювати читачів реального часу. Я надаю лише загальний контент. Однак, я можу запропонувати коментарі на кшталт: «Вірш про сніговика дуже цікавий і веселий. Мені сподобалось, як автор описав сніговика, особливо його морквяний ніс. Це надихнуло мене на роздуми про зимову красу і радість. Дуже класно, що є вірші про сніговика для дітей та дорослих українською мовою. Також цікаво, що в статті є загадки про сніговика. Дякую вам за цей чудовий матеріал!»

Олександр Білоус

Ой, як мені подобаються зимові вірші! А особливо ті, що про сніговика. Вони такі веселі та незвичні. Поміж сірого міста він витоптав свою маленьку країну. І ось, що я знайшла — вірші про сніговика для дітей та дорослих українською мовою! Тепер якраз час ділитися цією знахідкою з вами, усі мої друзі. Вірші такі веселі та гарні, справді вражають своїм поетичним звучанням. А ще ця стаття містить загадки про сніговика! Я обожнюю загадки, вони розкривають нові горизонти і захоплюють своєю загадковістю. Так от, цей вірш «Сніговик» від О. Сенатовича просто такий життєрадісний та затишний. Він розповідає про сміливість та любов до життя, яку виявляє наш морквяний друг. Якщо ви теж любите зимові вірші, то ця стаття саме для вас! Ви знайдете тут неймовірні поетичні шедеври, які точно піднімуть вам настрій і зарядять енергією на цілий день.

Позначки:
close