Як кішки реагують на музику

Слух вихованців проживають в будинку набагато гостріше, ніж у людини. Питання про те, як тварини реагують на найрізноманітніші звуки, не знайдено. Адже музика, яку слухає володар, іноді викликає у кішки погані асоціації.

Ветеринарні фахівці і просто любителі тварин, існує кілька груп-кішки, які люблять слухати музику, ті, що абсолютно байдужі до музичних творів, і ті, які стають дратівливими при звучанні музики. Залежить це здебільшого від характеру домашньої тварини, його статевої та породної приналежності.

Вплив музики на організм який живе

Багато господарів вихованців проживають в будинку, хочуть, щоб улюбленець поділяв музичні смаки, реагуючи на них так, як хочеться господарям. Більшість бажають, щоб кішка реагувала на музику позитивно, починаючи рухатися, що може порадувати друзів і користувачів в Інтернеті під час огляду забавних відеороликів. На превеликий жаль, більшість кішок погано реагують на різкі звуки і музика їм абсолютно не до смаку.

Сучасна музика з року в рік зазнає змін. Музичні композиції сучасності набагато агресивніше, швидше, напрямки абсолютно різноманітні. Ритми і звуки музики, мають певний вид впливу на весь світ навколо вас.

За допомогою правильно обраної музики можна поліпшити стан власного здоров‘я, але підбирати музичні твори потрібно з таким розрахунком, щоб не завдати шкоди власним домашнім улюбленцям. Впливає музика і на Домашні рослини.

Фахівці і вчені проводили багато часу на дослідження, визначаючи, як музика впливає на живі організми. Надійшла інформація, що кішки чують музику і реагують на неї так, як їм притаманне. Гармонійна музика в пошані у вихованців проживають в будинку. Різні музичні твори впливають деяким чином.

Для кішок краще прослуховування традиційної музики. Тварини заспокоюватися, захоплюються звуками. При прослуховуванні сучасних музичних творів поп-виконавців, кішки не реагують спеціальним чином, а ось фатальні композиції викликають у тварин погані емоції. При прослуховуванні такої музики кішки намагаються уникнути контакту з джерелом звуку або ж бігають по всьому приміщенню, в пошуку спокійного місця.

Ще в дев’ятнадцятому столітті, черниці з Англії грали для великої худоби музичні композиції Моцарта. Серенади великого композитора добре впливали на стан тварин, що проявлялося в продукуванні більшої кількості молока, ніж зазвичай. У Німеччині фермери вже в 20-му столітті прийшли до подібних висновків і почали застосовувати традиційну музику на власних фермах для збільшення надоїв молока.

Як кішки реагують на музику

На початку 30-х років фахівці в сфері медицини, в ході проведення експериментів, підтвердили, що постійне програвання ноти «мі» в четвертій октаві, призводить до мимовільного випорожнення у маленьких кошенят. А у дорослих котів діагностувалися ознаки дуже високого збудження для пошуків сексуального партнера.

Фахівці визначили, що взяття високих нот призводить до появи хвилювання у домашніх кішок. Надійшла інформація, що невеликі кошенята, потрапляючи в біду, починають відчувати сильний страх, видаючи звуки на конкретній чистоті. Дорослі кішки інтерпретують високі ноти як заклик неспокою. Викликати хвилювання у кішок здатні звуки в музиці, що нагадують частоту, на якій кричать від болю родичі. Хороших емоцій у кішок це не викликає.

Деякі частоти в музичних творах, нагадують кішкам про заклики до спаровування їх родичів. Тому домашня вихованка може почати заклично кричати під час прослуховування конкретної музичної композиції.

Звідси висновок, що кішки не сприймають музичні композиції цілісно, а поділяють на певні звуки, що нагадують інстинктивні заклики.

Вважати, що кішки мають справжнім художнім смаком, неправильно, так як оцінити в дійсності навіть традиційні твори, тварини не здатні.

Цікаво, що звуки музики, підібрані правильно під частоту сприйняття вихованців проживають в будинку, здатні добре впливати на організм тварини. Так, певні твори з традиційної музики, дозволяють зменшити стрес у улюбленця.

Деякі фахівці запевняють, що застосування правильно обраної музики дає можливість прискорити процес відновлення клітин організму після важких перенесених хвороб, а ще операційних втручань.

Залежно від характеру тварини, його віку і статевої приналежності, реакція на музику буде різною. Деякі кішки поділяють пристрасті власних господарів до традиційної музики, інші навпаки, не показують зацікавленості. Буває, що тварина реагує агресивно на будь-які звуки музики, тим більше з різкими переходами.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:
close