Як безпечно взяти онлайн-кредит? Кілька основних правил

Безсумнівно, позика грошей через Інтернет в даний час є однією з найпопулярніших форм отримання додаткових грошових вливань. Попит на цей вид послуг в Польщі стабільно зростає зі швидкістю близько 30 відсотків на рік. Не дивно, що з’являється все більше організацій, що спокушають споживачів «дешевими» і швидкими онлайн-кредитами. Взяти на себе фінансові зобов’язання в Інтернеті нескладно, єдина проблема — зробити це безпечно.

Особливості онлайн-позики

Онлайн-кредит-це особлива форма отримання грошей, яка заснована на повністю дистанційному процесі розгляду заявки, тобто без будь-якого прямого контакту між позичальником і кредитною компанією. Така ситуація змушує нас бути дуже обережними при оформленні онлайн-позики. А оформити кредит на карту можна відвідавши сайт pozika.club

Дуже важливо, щоб у вас було кілька хвилин вільного часу і терпіння, коли ви хочете безпечно взяти позику в Інтернеті. Хороша підготовка-запорука успіху. Зважившись на онлайн-кредит, ви повинні, перш за все, вибрати надійну кредитну компанію, а також ретельно оцінити суму і час погашення зобов’язання з урахуванням власних фінансових можливостей. Пам’ятайте, що кожен взятий кредит рано чи пізно доводиться повертати.

Якість і зміст веб-сайту

При виборі конкретної компанії зверніть увагу на зовнішній вигляд і зміст її веб-сайту. Сайти низької якості, що виглядають так, як ніби вони були створені в поспіху і на горезвісному «коліні», повинні викликати у нас настороженість. Надійна компанія повинна розмістити на своєму сайті всі необхідні контактні дані і прямий контакт з кредитором. Ми повинні знати, у кого ми запозичуємо і кому надаємо свої персональні дані. Кредитна компанія повинна мати індивідуальний REGON і бути зареєстрованою в Національному судовому реєстрі (KRS). Крім того, веб-сайт кредитора повинен бути зашифрований за допомогою SSL-сертифіката.

Додаткова перевірка

У більшості випадків компанії, що надають позики через Інтернет, вимагають від клієнтів зробити символічний переказ з Особистого рахунку для того, щоб провести заключний етап перевірки потенційного позичальника. Зазвичай це сума в 1 пенні, 10 Пенні або 1 злотий. Якщо компанія вимагає додаткову, набагато вищу плату, ми можемо бути впевнені, що маємо справу зі спробою обману і краще відмовитися від послуг такого суб’єкта.

Читання з розумінням

Найголовніше при укладанні будь-якої службової і комерційної угоди-це уважне прочитання умов кредитного договору з розумінням. Як показує практика, великий відсоток спорів між клієнтами і кредитними компаніями виникає в результаті того, що клієнти не ознайомилися з усіма положеннями і додатками до договору. Правило просте. Якщо в документах, особливо розміщених в Інтернеті, є незрозумілі, сумнівні положення, краще відмовитися від подальшого розгляду. При читанні договору слід звернути увагу на те, які можливості дострокового погашення зобов’язання, а також на якій підставі відбувається відмова від договору. Також необхідно перевірити, які, якщо такі є, додаткові комісії, пов’язані з укладенням договору, і розмір витрат, пов’язаних з несвоєчасним погашенням кредиту.

Позначки:
close