Гороскоп: Скорпіон у 2023 році, що чекає на знак зодіаку

Езотерика

robertss 14.09.2023 Article

Таємничий і привабливий Скорпіон ретельно приховує свої плани, але зірки знають усі його мрії. Що обов’язково потрібно запланувати на рік Чорного Водяного Кролика представникам восьмого знака зодіаку, а з чим доведеться почекати? Секрети річного гороскопу Скорпіонів розкрили астрологи Сьюзан Тейлор і Пуніт Пандей.

Загальний гороскоп для Скорпіона на 2023 рік

Що чекає на Скорпіона у 2023 році? На нього чекає успішний, продуктивний і надихаючий період у житті. Представники знака не тільки впораються з труднощами під впливом енергії Марса, а й знайдуть бажану душевну рівновагу під впливом творчої Венери. Багато Скорпіонів змінять імідж і світогляд, знайдуть кохання і всерйоз захопляться новим хобі. Їхня фінансова і кар’єрна реалізація стане предметом заздрості і захоплення.

Скорпіона не омине щасливий момент з’єднання Венери з Юпітером. Він припадає на 2 березня і триватиме до 21 березня. У ці дні проведіть важливі переговори і зустрічі, заплануйте публічні виступи і презентації. Дружні та романтичні побачення також пройдуть успішно. Ще одним вдалим місяцем стане квітень, вважає астрологиня Сьюзан Тейлор.

Ретроградний Плутон у 2023 році стане особливо впливовим і доленосним. Період його зворотного руху припадає на дні з 1 травня до 11 жовтня, захоплюючи більшу частину майбутнього року. У ці дні необхідно:

  • Закрити питання минулого, які заважали знайти душевний спокій.
  • Повернути грошові борги, виконати обіцянки.
  • Примиритися з ворогами, попросити вибачення.
  • Виконати мінімум одну дитячу мрію.

Жінки-Скорпіони отримають фінансову стабільність, нові ділові та особисті зв’язки, а справжнє кохання зустрінуть ближче до осені. Чергуйте періоди активності з відпочинком, щоб не перегоріти. Чоловіки-Скорпіони почнуть рік активно, дехто змінить роботу і місто проживання. У стосунках із коханими буде багато романтики, а турбота про сім’ю і родичів принесе особливу радість.

Який любовний гороскоп для Скорпіонів на 2023 рік?

Скорпіони поліпшать стосунки з наявними партнерами і розпрощаються із самотністю, якщо досі не могли знайти кохання. У сімейних представників знака настане період повної гармонії. Це особливо важливо в першому півріччі, що вимагає напруги в роботі й самореалізації. Про продовження роду краще задуматися наступного року.

У день місячного затемнення у Скорпіоні, яке відбудеться 5 травня, тримайте себе в руках. Якщо захочеться образитися, погорювати або розсердитися, знайдіть затишне місце і зробіть це на самоті. Проведіть медитацію, відвідайте сеанс йоги або потужне силове тренування. Спілкування з партнером у цей день скоротіть до мінімуму.

Щоб досягти гармонії у стосунках, видання We Go Wild рекомендує знайти баланс між роботою та особистим життям. Останні півтора року кармічні місячні вузли йшли по осі Скорпіон-Телець, тож ситуація в особистому житті у Скорпіона була непростою. З 17 липня вузли змінюють знак, переміщаються у Терези та Овна. Ось як це вплине на Скорпіона:

  • Доведеться робити вибір між двома партнерами, між рішенням вступати у стосунки або відмовитися від них.
  • Робити рішучіші кроки назустріч особистому щастю, до освідчення в коханні, шлюбу, народження дітей.

Якщо бажаєте розставити крапки над і розірвати деструктивний зв’язок, сміливо обговорюйте майбутнє в березні, червні та жовтні. Розставання буде менш болісним і швидшим.

Який гороскоп здоров’я для Скорпіонів на 2023 рік?

Якщо пити вітаміни і харчуватися різноманітно, імунітет дасть змогу подолати всі проблеми зі здоров’ям. Прилив сил очікується в другому півріччі, завдяки впливу Марса й Урана, а також коли вдасться відновитися після серйозних кар’єрних досягнень на початку року.

Якщо Скорпіон забуде про техніку безпеки, високий ризик отримання спортивних травм. Уникнути їх допоможе уважність. Чергуйте тренування з масажем. У другій половині року відпочиньте в санаторії, подалі від дому. Заздалегідь забронюйте місце, щоб знизити рівень стресу. У період з 22 жовтня до 9 листопада, поки Меркурій буде в Скорпіоні, залишіться вдома. Це не найкращий час для поїздок і подорожей.

Непростим буде період 4 грудня-28 грудня, коли Венера увійде в знак Скорпіона. Імовірні загострення хронічних захворювань, повернення старих і поява нових проблем зі здоров’ям. Уберегтися допоможе режим, повне медичне обстеження і психологічний комфорт.

Який гороскоп фінансів для Скорпіонів у 2023 році?

Більшість змін у сфері роботи і фінансів у Скорпіона відбудуться автоматично під впливом Марса, Урана і Плутона. Найкращий час для зміни роботи — весна. У сфері фінансів настане період зростання на тлі ясності та визначеності. Скорпіони чітко знатимуть коли, звідки і скільки грошей вони отримають завтра, зможуть планувати витрати і знайдуть бажану стабільність.

Успішним і результативним буде період з 12 жовтня по 23 листопада, коли Марс увійде в знак Скорпіона. З’явиться рішучість, безкомпромісність і можливість впливати на ситуацію на роботі та в бізнесі з максимальною ефективністю. Не пропустіть ці дні, запланувавши на них:

  • співбесіду;
  • розмова з керівництвом про перегляд заробітної плати в бік підвищення;
  • спілкування з бізнес-партнерами з приводу інвестицій.

Ті, хто мріяв купити нерухомість, зроблять це восени. Скорпіонам повернуть борги. Ці кошти дадуть змогу зробити великі покупки в будинок, змінити автомобіль. Інвестуйте в навчання в січні-березні, як радить астролог Пуніт Пандей. З виходом на пенсію не поспішайте. Зробіть це на рік пізніше, тоді не пропустіть чудовий шанс легко заробити велику суму грошей.

Скорпіон виявиться одним із щасливчиків року. Протягом дванадцяти місяців представники знака змінять роботу, розв’яжуть проблеми в особистому житті і зароблять багато грошей. Прислухавшись до порад зірок, представлених у гороскопі на 2023 рік, зробити це буде легше, швидше і комфортніше.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Привітання з Днем авіації України 2023 — вірші, проза, листівки

Привітання з Водохрещем 2023

Вірші з днем народження 2023

Привітання з Великоднем 2023 + вірші, листівки з Пасхою

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Останній дзвоник 2023 — привітання, подяки, листівки

Позначки:
close