“Гра престолів” 8 сезон 7 серія: що показали в “Останній варті”

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Серіал «Гра престолів», 8 сезон якої не завершився 6 епізодом, розкрив усі секрети закулісся в 7 документальній серії. Шоураннери відповіли на багато запитань, що хвилюють глядачів. Тож усім, хто хоче інсайдів і роз’яснень спірних моментів, рекомендуємо прочитати статтю.

«Гра престолів» 8 сезон 3 серія: особливості зйомок

Фільм показує, яку колосальну роботу виконала знімальна команда. Навіть не віриться, що така кількість професіоналів, які працюють на результат, розчарували глядачів. Чому деякі сцени здалися не надто реалістичними? Відповіді дають самі творці.

Смерть Короля Ночі — одна з культових сцен серіалу. Але багатьом фанатам залишилося не зовсім зрозуміло, звідки раптом взялася Арія, якщо навколо стояло військо віхтів. Мігель Сапочник пояснив, що Безлика попередньо відштовхнулася від купи мертвих тіл і вилетіла прямо на Короля Ночі. У кінцевій обробці цей кадр вирішили не показувати, тож здається, що Арія з’являється з темряви.

Володимир Фурдик, який зіграв Короля Ночі, пояснює мотиви головного антагоніста злістю на Дітей лісу. Вони перетворили звичайного чоловіка на чудовисько, а тепер він просто мстить усім живим. На думку Фурдіка, його героя мав убити Бран, а не дівчисько.

Смерть сіра Джораха задумувалася однією з найтрагічніших у 8 сезоні. Мало того, саме вбивство вірного друга підштовхнуло Деєнеріс до божевілля і жаги помсти. Сцена, де Джораха Мормонта заколює нежить, нібито співзвучна зі сценою вбивства Годора. Але на відміну від Годора, чий результат породив масу мемів у мережі, доля Джораха не торкнулася глядачів. Можливо тому, що епізод був переповнений кривавими сценами.

І ще один секрет від творців: спочатку Мормонт мав отримати каліцтва і вижити, щоб страждати після смерті Деєнеріс. Але потім вирішили відмовитися від такої версії.

Також «Остання варта» показала, що під час зйомок 3 серії кадри не були такими темними, якими вийшли на екрани. Уся справа в кольорокорекції та фільтрах, які наклала команда. А ось ще цікаві факти про серіал:

  • Король Ночі виступав із військом у 120 тисяч, коли у людей була армія всього з 18 тисяч солдатів.
  • Сцена битви з нежиттю за часом і трудовитратами дорівнює разом узятим епізодам битв у Суворому домі, Бастардів і Каравану.

Накладання гриму, підготовка костюмів, локацій, зйомки кінцевих сцен — усе це є частинами злагодженого механізму, за яким стоять професіонали.

«Гра престолів»: що пішло не так?

З огляду на вкладені гроші і практично цілодобову роботу команди, складно зрозуміти, чому фінал не влаштував більшість глядачів і критиків. Тут є відразу кілька причин:

  • З першого по п’ятий сезони позицію сценариста займав Джордж Мартін. Автор чітко стежив за знімальним процесом. У шостому сезоні Мартін пішов, хоча й залишив для творців записки та побажання. А ось сьомий і восьмий сезони під керівництвом сценаристів виявилися провальними.
  • Замість 10 серій, як було в попередніх сезонах, передостанні частини отримали лише 7 і 6 епізодів відповідно. За короткий проміжок ефірного часу в одну серію довелося заштовхнути багато подій.
  • Сценаристи зуміли чудово адаптувати книгу Мартіна, а ось самостійно написати сценарій без підказок автора їм не вдалося.

Які ще секрети розкрив документальний фільм? Як виявилося, першою сценою фінального сезону стала зустріч Сема з Деєнеріс і Джорахом. Тоді королева повідомила бідоласі, що стратила його батька і брата. А от останньою зняли сцену конфлікту між Джоном Сноу та Сірим Хробаком у Королівській гавані. Саме тоді Сноу намагався переконати воїна не страчувати полонених Ланністерів.

Цікаво, що останньою спільною сценою Емілії Кларк і Кіта Герінгтона стало не вбивство Деєнеріс. Насправді це був епізод на пагорбі, коли пара очікувала настання війська мертвих. Володимир Фурдик також не завершив свій шлях смертю персонажа. Останнім його епізодом стало падіння з дракона.

Серіал «Гра престолів» подарував глядачам незабутні емоції. Але тільки після перегляду «Останньої варти» можна оцінити всю масштабність виконаної роботи.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Останній дзвоник 2023 — привітання, подяки, листівки

Ким я був у минулому житті: онлайн тест за 3 хвилини

Книги про кохання: 10 сучасних і класичних творів

Позначки:
close