“Гра престолів” 8 сезон 3 серія: розбір епізоду

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Нарешті фанати дочекалися виходу 3 серії знаменитої телесаги «Гра престолів», 8 сезон якої обіцяє бути захопливим і цікавим. Сюжет серії став найбільш непередбачуваним і шокував багатьох глядачів. Розберемо найцікавіші моменти.

Третя серія стала найтривалішою за всі сезони. Протягом години глядачі спостерігали за жорстоким боєм між людьми та мертвими. У другій серії більшість героїв прямо обговорювали можливість загибелі на полі брані. Та насправді, більшість із них полягли, борючись за життя.

Трейлер «Гри престолів» починається із закадрового голосу Санси, яка повідомляє, що настав час подивитися правді в очі. Це стосувалося не тільки її самої, а й Ар’ї, якій Мелісандра напророкувала закрити ще одні очі — блакитні. Після цих слів дівчина зникла в невідомому напрямку. Незабаром стало зрозуміло, що вона поспішила на допомогу Брану.

Тим часом триває битва за Вінтерфелл, мерці переважають над живими. Джон намагається перемогти третього дракона, який підпорядковується Королю Ночі. А в Богорощі вже вбиті всі захисники Триокого ворона. Король Ночі дістає зброю, щоб розправитися з Браном, коли з нізвідки вилітає Ар’я і кидається на супротивника.

Білий ходок хапає дівчину за горло і блокує руку з кинджалом із драконячого скла. Але Ар’я не дарма вчилася у Безликих. Героїня розтискає долоню, підхоплює кинджал іншою рукою і встромляє в тіло ворога. Король Ночі розлітається осколками льоду, а слідом за ним і вся його армія.

Серіал «Гра престолів» невпинно шокує глядача, і третя серія не виняток. Ніхто не очікував такого фіналу і настільки легкої перемоги над наймогутнішою істотою, яка навіть у вогні не горить. Після перегляду думки глядачів розділилися:

  • Одні перебувають у шоковому стані й не можуть повірити, що Короля Ночі більше немає. Слава Ар’ї! Не дарма дівчина пройшла такий життєвий шлях, у підсумку вона виконала свою місію.
  • Інші обурені тим, наскільки легко вдалося вбити ворога, який тисячоліттями лякав жителів Семи королівств. Усього лише ніж у бік, — і головного антагоніста більше немає. Як творці могли допустити таку помилку?

Все-таки 8 сезон «Гри престолів» ще раз доводить, що найнебезпечнішою, найпідступнішою і наймстивішою все ж виявилася Серсея. Жінка спокійно дочекалася, поки війська Дейенеріс переб’ють мерці, готуючи тим часом власну армію.

А як же головна зброя Деєнеріс — дракони?

Під час битви за Вінтерфелл Дейенеріс верхи на Дрогоні, а Джон на Рейгалі стикаються з Королем Ночі, який керує Візеріоном. Від отриманих травм дракон Сноу падає, після чого його більше не показують в епізоді. Невже другий дракон також загинув?

Але, як показує трейлер до 4 серії, Рейгаль вижив. Це підтверджує кадр, де Санса спостерігає за двома драконами над Вінтерфеллом. Це ж стосується і лютововка Джона — Привида. У 3 серії видно, як на початку битви Привид разом із дотракійцями кидається в бій з армією мертвих. Після цього його доля невідома. Але секрет розкрило відео 4 серії, де лютововк також показаний.

Які ще сюжетні повороти підготувала «Гра престолів»? У божевільній м’ясорубці між живими і мертвими до кінця не зрозуміло, хто ж зі знакових персонажів вижив, а хто загинув. Ось хто не пережив темну ніч:

  • Еддісон Толлетт. Загинув, рятуючи життя Сему Тарлі.
  • Ліанна Мормонт. Відважна дівчина померла від рук гіганта-мерця.
  • Берік Дондарріон. Бог вогню вирішив не воскрешати героя всьоме, оскільки той виконав місію — врятував Арію і впав від рук мерців.
  • Теон Грейджой. Намагаючись спокутувати гріхи, герой кинувся на захист Брана, але був убитий Королем Ночі.
  • Джорах Мормонт. Відважний воїн до останнього захищав свою королеву Деєнеріс. У результаті помер від ран.
  • Король Ночі. Епічне падіння головного антагоніста від рук Ар’ї Старк запам’ятається надовго.
  • Мелісандра. Чаклунка виконала своє призначення і зняла намисто, яке зберігало її молодість. Червона жінка миттю постаріла і перетворилася на прах.

Опис третьої серії підводить до того, що ключові герої поки залишилися живі. Чи надовго? Скоро дізнаємося.

Який підсумок можна підвести? Мало хто з глядачів ставив на те, що Короля Ночі вб’ють так легко і швидко. Це означає, що головною лиходійкою серіалу залишається Серсея, і попереду на героїв чекає багато небезпечних і підступних пасток. Подробиці дізнаємося з наступної серії.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Католицьке Різдво: коли святкують, традиції, відмінності від православного

Книги для підлітків: топ-10 захопливих творів

Кольсайські озера: де розташовані, як доїхати та що подивитися

Позначки:
close