Як прикрасити темні стіни спальні

Мішель Ульман — експерт з домашнього декору та оглядач товарів для дому та саду. Вона пише про домашній декор вже більше 10 років для таких видань, як BobVila.com та Better Homes & Gardens, серед інших.

Лейсі Рамбургер — експерт з психології особистості, що спеціалізується на Зодіаку, Майерс-Бріггс та Еннеаграмі.

Оновлено 18.05.23

Немає абсолютно нічого поганого в білих, пастельних або нейтральних стінах, але якщо ви перестраховуєтесь тільки тому, що боїтеся, що темна фарба перетворить вашу спальню на печеру, заспокойтеся. Незалежно від того, наскільки темною буде стіна, ви все одно зможете створити повітряну, гламурну або сучасну спальню — залежно від того, який стиль вам найбільше до вподоби. Секрет полягає в тому, щоб збалансувати яскравий колір стін з рештою декору кімнати.

Практично в кожній спальні з темними стінами ви помітите білу стелю. Це запобігає створенню замкнутого, печерного відчуття і допомагає підтримувати повітряне відчуття у всій кімнаті. Такого ж ефекту можна досягти і за допомогою світлої підлоги. Перегляньте ці 15 спалень, які ми знайшли, щоб отримати більше порад про те, як прикрасити темні стіни.

Шоколадно-коричневий

Хоча це може здатися нелогічним, темні стіни, якщо все зроблено правильно, можуть насправді зробити маленьку кімнату більшою. Це тому, що темні кольори візуально відступають, обманюючи очі і змушуючи їх бачити стіни далі, ніж вони є насправді. Подивіться на шоколадно-коричневі стіни в спальні тут (колір фарби — Chocolate Candy від Benjamin Moore). Хоча ця кімната невелика, вона не здається такою завдяки насиченій, теплій фарбі, білій стелі та постільній білизні, а також привертаючому увагу, але невибагливому візерунку на килимі та шторах. Крім того, обмеження палітри лише двома кольорами створює відчуття повітряної простоти.

Позначки:
close