15 веселих ідей для заднього двору, які сподобаються дітям

Ліза Геллетт Тейлор — експерт з архітектури та ландшафтного дизайну, яка за 12 років написала понад 1 000 статей про басейни, патіо, сади та облаштування будинків. Вона має ступінь бакалавра в галузі екологічного дизайну і є сертифікованим експертом з оцінки образотворчого та декоративного мистецтва.

Оновлено 05/01/23

Не намагайтеся передбачити, що дитина хоче бачити на задньому дворі: запитайте її, що, на її думку, було б цікавим. Потреби дітей досить прості: вони люблять ходити, бігати, їздити верхи, лазити, літати і гойдатися в повітрі. Вони люблять досліджувати, будувати та гратися. І відкритий простір, призначений для багатоденних творчих ігор, повинен дозволяти дітям розслаблятися, думати, сміятися і творити. Подвір’я може стати трампліном для розкриття дитячого потенціалу; простором розваг, де діти можуть бути дітьми.

Плануючи сад з думкою про дітей, ви можете захотіти купити найбільший ігровий набір з усіма наворотами або створити найбільший ігровий майданчик, який гарантовано перетворить ваш двір на сусідський парк розваг. Заздрість однолітків вашої дитини. Зробіть дизайн інтригуючим, з відчуттям пригод і таємничості, ніби за рогом завжди може бути щось, що варто дослідити. Незалежно від того, чи займає ваш простір 2 гектари, чи це міське подвір’я, зробіть його сімейним проектом. Діти люблять бути частиною чогось і відчувають себе особливими, коли їхні ідеї враховуються і втілюються в життя.

Насолоджуйтесь цими 15 веселими та креативними ігровими просторами, які зроблять дітей щасливими незалежно від того, де вони живуть.

Сад бджіл і метеликів

Цей ландшафт, створений Helen Rose Wilson Garden Design, знаходиться неподалік від Лондона, Англія. Наповнений високорослими квітучими однорічними та багаторічними рослинами, вигадливим штрихом є стільці з дубових колод. Ці табурети, які називаються «пеньки», виготовлені з добре витриманого необробленого дуба, який з часом стає сірим. Приблизно третина кожної колоди була закопана в землю для стійкості. Через п’ять років Вілсон каже, що діти все ще насолоджуються своїми табуретами. «Коли вони виростуть, пні можна буде залишити, щоб на них росли цікаві гриби, і вони стануть чудовим середовищем існування для диких тварин». Папороті та хости створюють додаткову зелень.

Позначки:
close