14 ідей для зберігання каструль і сковорідок

Марія Сабелла — консультантка з електронного дизайну, останні шість років працювала в індустрії дизайну інтер’єру та театральних постановок, а також писала цифровий контент на теми, пов’язані з домом.

Опубліковано 08/11/22

Незалежно від того, чи маєте ви простору кухню з великим островом, чи крихітну кухню з дуже обмеженим простором шаф, зберігання каструль і сковорідок може стати проблемою. Вони можуть бути громіздкими і займати багато місця, довгі ручки важко поміщаються в маленькі шафки, а кришки можуть перетворитися на безладну купу, перш ніж ви про це дізнаєтеся. Читайте далі про 14 креативних рішень та ідей для зберігання речей.

Встановіть решітку для посуду над плитою

Для невеликих каструль і сковорідок, а також кухонного приладдя, яке ви використовуєте щодня, встановіть над плитою решітку для посуду. Рейлінги бувають різних розмірів, від маленьких, на яких можна розмістити кілька предметів, до набагато довших. Вони використовують гачки для зберігання каструль, сковорідок, друшляків, ситечок та інших кухонних предметів і є не лише практичним організаційним інструментом, але й красивим декоративним елементом. Вони бувають різних кольорів, від античної латуні до полірованого хрому, тож ви легко зможете підібрати таку, що доповнить стиль і декор вашої кухні.

.

Позначки:
close