10 типів стилів кухонних шаф, на які варто звернути увагу

Крістін Гогенадель писала про дизайн для таких видань, як New York Times, Interior Design, Slate, Fast Company та міжнародного видання Elle Decor.

Оновлено 03/01/22

Якщо ви думаєте про те, щоб освіжити свою кухню, шафи — це чудовий і досить недорогий спосіб перетворити простір. Незалежно від того, чи ви робите капітальний ремонт у новому будинку, чи оновлюєте кухню в квартирі, ось розбивка популярних стилів кухонних шаф на будь-який смак.

Шейкер

Хоча меблі в стилі шейкер з’явилися ще у 18 столітті, нинішній сплеск популярності шаф у цьому стилі зробив їх основним елементом сучасного кухонного дизайну. Сучасна естетика фермерського будинку, яку повсюдно копіює Джоанна Гейнс, часто включає пофарбовані в білий колір шафи в стилі шейкер і мийку в стилі фермерського будинку, що, здається, викликає глибоку ностальгію за романтизованим аграрним минулим. Що стосується кухонних шаф, то завдяки відсутності зайвих прикрас і простій заглибленій панелі, двері шафи в стилі шейкер також є дуже адаптивним вибором для цілого ряду кухонних стилів, таких як ця справжня кухня в стилі шейкер в Брайтоні, Англія, від британських майстрів кухонного дизайну deVOL. Якщо білі шафи вам не до вподоби, спробуйте темно-синій, лісо-зелений або матовий чорний колір.

Позначки:
close