10 основних інструментів для роботи з гіпсокартоном

Лі має понад двадцять років практичного досвіду реконструкції, ремонту та покращення будинків, а також понад 13 років надає поради щодо покращення житла.

Келлі Бейкон — ліцензований генеральний підрядник з більш ніж 40-річним досвідом у будівництві, реконструкції та ремонті житла, а також у комерційному будівництві. Він є членом Ради з питань поліпшення житла Spruce Home Improvement Review Board.

Факт перевірено

Джессіка Врубель має досвід роботи в якості письменника та редактора, працювала в різних виданнях, газетах та публічних бібліотеках, допомагаючи з довідковою літературою, дослідженнями та спеціальними проектами. Окрім журналістського досвіду, вона вже понад 15 років викладає теми здоров’я та благополуччя як в аудиторії, так і за її межами.

Трендові відео

Інструменти для гіпсокартону, як правило, є спеціалізованими предметами, які використовуються лише для однієї роботи — гіпсокартону. Такі інструменти, як лобзик, шліфувальна машина та шліфувальні сітки, не мають особливого застосування в інших сферах домашнього господарства. На щастя, це основні інструменти, тому ви можете зібрати повний набір інструментів для гіпсокартону, не розорившись. Крім того, деякі з цих інструментів для гіпсокартону вже можуть бути у вас вдома, наприклад, канцелярський ніж.

Т-подібний кутник для гіпсокартону

Т-подібний кутник для гіпсокартону відрізняється від інших типів прямих кутиків або кутиків, які ви можете придбати, тим, що він має повну 48-дюймову довжину, яка дозволяє різати по всій ширині листа гіпсокартону. Мало того, головка (перехресний кінець) кутника акуратно прилягає до краю гіпсокартону і має достатню довжину, щоб ви могли бути впевнені, що кутник ідеально лежить на своєму місці. Т-подібний кутник — це, безумовно, найбільша інвестиція в гіпсокартон, яку ви можете зробити своїми руками, але йому немає прийнятної заміни. Крім того, Т-подібний кутник для гіпсокартону можна використовувати не тільки для гіпсокартону.

Порада

Деякі кутники для гіпсокартону мають головку, яка регулюється на 30, 45, 60 і 75 градусів.

Ножі для гіпсокартону

Ножі для гіпсокартону є спеціалізованими, тому інші типи ножів для шпаклівки, які можуть бути у вашому магазині, не підійдуть. Хороша новина полягає в тому, що ножі для гіпсокартону коштують недорого. 6-дюймовий і 4-дюймовий ножі використовуються для нанесення розчину на місце і для наклеювання стрічки. 12-дюймовий ніж використовується для нанесення пір’я і фінішного шару. Вам знадобляться 4- або 6-дюймовий (вони досить взаємозамінні) і 12-дюймовий ножі.

Порада

Якщо ви збираєтесь придбати ножі для обклеювання та фінішного покриття, вам також слід придбати піддон для розчину, щоб утримувати суміш для гіпсокартону, яку ви будете використовувати.

Канцелярський ніж

Якщо у вас вже є канцелярський ніж, він підійде для роботи з гіпсокартоном. Єдиний тип ножа, який не підійде, — це той, що має леза, які від’єднуються. Переконайтеся, що ваш ніж має змінні леза, які вставляються в ручку, що загвинчується, для більшої стабільності.

Акумуляторний дриль

Професійні монтажники гіпсокартону використовують шурупокрути, які автоматично заряджають новий шуруп щоразу, коли готові до наступного. Для будь-якого великого проекту з монтажу гіпсокартону ви можете взяти такий шуруповерт напрокат. Для всіх інших видів робіт з гіпсокартоном підійде звичайний акумуляторний дриль-шуруповерт на 12 або 18 В. Акумуляторний дриль на 12 В вкрутить кілька шурупів, а дриль на 18 В може легко вкручувати шурупи в дерев’яні шпильки сотні разів. Також корисно мати зчеплення на акумуляторному дрилі, щоб свердло припинило обертання в певний момент, а не зірвало капелюшок шурупа. Дротяні дрилі призведуть до розчарування, якщо ви спробуєте використовувати їх для роботи з гіпсокартоном, з двох причин: шнур і складність контролю крутного моменту на дрилі.

Позначки:
close