10 ідей для зберігання корму для собак, які є зручними та стильними

Тесса Купер — авторка статей про стиль життя та фотограф-фрілансер з більш ніж 6-річним досвідом написання статей для таких видань, як Apartment Therapy, 417 Magazine та Feast. Вона живе у вікторіанському будинку 1886 року в Спрінгфілді, штат Мічиган, який вона відреставрувала разом зі своїм чоловіком.

Опубліковано 21.06.23

Ви годуєте свого собаку щонайменше двічі на день, тому місце, де ви зберігаєте собачий корм, має бути зручним. Але якщо ви цінуєте естетику, це не означає, що ви повинні відмовлятися від пакета або зберігати корм у пластиковому контейнері на відкритому повітрі. Ми зібрали 10 креативних ідей для зберігання собачого корму. За допомогою будь-якого з них ви зможете тримати корм поза увагою, адже, швидше за все, голодний собака не дасть вам про нього забути.

Сховайте його в тумбочці

Сара Надараджа з @rockycanonrustic ощадливо використала тумбочку і перетворила її на спеціальну станцію для годування. Трохи попрацювавши своїми руками, вона об’єднала дві верхні шухляди в одну, а всередині зберігає собачий корм у пластиковому контейнері. На наше щастя, вона опублікувала підручник. Тумбочки насправді були в парі, і вона використовує другу тумбочку для собачих іграшок в іншому кінці кімнати. Свіжий шар фарби, який відповідає шпалерам, зробив кінцевий результат виглядати висококласним і індивідуальним.

.

Позначки:
close